IN MEMORIAM

Ryszard Rogalski (5.05.1948 - 27.09.2014)

Wczoraj wieczorem odszedł od nas Ryszard Rogalski, działacz naszego Klubu. Był z nami od samego początku, kiedy to w roku 1999 zaczęliśmy przywracać do stanu używalności zaniedbane boisko w Łazie. Pomagał we wszystkim, wszystkie sprawy spawalnicze na boisku to jego zasługa. Pomagał w budowie szatni, montażu ławek i przeróżnych pracach na boisku. Gdy w roku 2000 założyliśmy Klub WKS, wziął na siebie ciężar prowadzenia treningów, aż do czasu znalezienia trenera. Jeździł na wszystkie mecze i kibicował zawzięcie, czasem aż za bardzo. Po reaktywowaniu działalności Klubu w 2012 roku rzadko przychodził na mecze. Niestety choroba mocno ograniczyła jego aktywność. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 1 października o godz. 13:00 w kościele parafialnym w Mirostowicach Dolnych.